Cover photo

Plan & Play 2025

Запрошуємо на щорічний курс впорядкування мрій, дій і планів

Старт у жовтні 2024 року

Початок роботи над планом 2025 року

5 тижнів роботи

Новий блок курсу щотижня

Особиста консультація

В курс включена одна консультація з тренером

Авторська гра

"Time management. 12 подвигів планування"

Структура курсу

0

Знайомство

Починаємо ми наш курс традиційно зі знайомства - і невеликої ігрової розминки.

1

Підсумки року

Перший блок присвячений аналізу попереднього року. Подивитись на рік, що минає, з висоти пташиного польоту, щоб найкраще скористатись тим, що ви вже робите - і забрати з собою найкращі практики у рік прийдешній. 

2

Dragon dreaming

Другий блок присвячений техніці Dragon Dreaming. Знаходимо свої сильні сторони, поєднуємо їх із сильними ідеями. Отримуємо список проектів на рік, які одночасно і бажані, і можливі, і підтримують один одного! 

3

Пріоритети

Третій блок - і час поговорити про пріоритети. До цього моменту наступний рік вже достатньо вимальовується, щоб побачити з чого варто починати. На чому зосередитись, а яких проектів та дій варто максимально уникати.

4

Процеси

Четвертий блок присвячений процесам. Поставити і побачити свою мету - це лиш пів дороги. Потрібно ще розуміти, як досягнути бажаного. Огляд найкращих практик (Agile з його ітеративними підходами, діаграма Ганта, etc.) - і, як бонус, ми навчимося, лиш глянувши на календар, передбачати, чи зможете ви досягти своїх цілей чи ні :)

5

... і привіт План!

Пʼятий блок - заключний - це збирання конструктора, частини до якого ми будемо готувати впродовж курсу з ваших побажань та технік, які найкраще вам пасуватимуть.  
І це все ми зробимо до грудня, тож свята кожен із нас зустріне з розумінням того, що нове життя з нового року вже почалося і жодних надзусиль докладати не треба.

Ми не будемо просто писати план! Ми навчатимемося процесу.Як побічний ефект вийде план на рік.

Illustration

Авторська гра
Time management. 12 подвигів планування

Кожного тижня ми будемо не тільки працювати над окремим логічним блоком планування - а й грати! З дитинства ігри вчать нас бачити нове, взнавати більше, а напружуватись менше.
Це означає, що ви зможете:
● Підступитися до завдань, які раніше лякали● Викинути ті плани, що тягнуть вас на дно● Скласти алгоритм, як робити ті справи, які справді збираєтеся робити● Легко починати та вчасно зупинятися● Жити в зоні зростання та триматися подалі від зони кризи

Відгуки учасників

Неймовірно радію, що цього року я вибрала для себе участь у "Plan & Play 2023". Для мене було тяжко наважитись - це розкіш "бо зараз не на часі і т.д. планування", бо це завжди складно знайти час, а ще і можливість технічну/фінансову. Тому я дуууже рада, що таки зробила це. Воно того точно варте! Чітка і ясна структура курсу. Це не про план на рік - це про навик планування як такий. Класні і доступні практики, на базі яких і відбувається процес планування. А ще це коло однодумців, яке дає тобі можливість на когось рівнятись, коли тяжко, підтримувати і бути підтриманою у моменти "застрягання" на якомусь з етапів, розділяти глубокі інсайти вздовж всього курсу - а ділитись є чим і дуже хочеться. Ну і це ясність для мене про моє життя. Куди я рухаюсь? Чому? Що я хочу на справді і як туди потрапити? Ось на ця відповіді я знаходжу для себе відповіді під час річного і вже Щорічного планування. Так що щиро дякую за курс тренерам і від душі рекомендую спробувати.

Plan & Play 2023

Тія

психологиня, дружина, мати 3-х дітей і колекціонер пригод та яскравих вражень

Походження цей курс не в перший раз, цей курс допоміг мені перекваліфікуваиись, знайти працю і витримати рік зі значними для себе осягненнями. Цьогорічний курс я ще не пройшла до кінця, але вже знаю що і як робити.
Дуже дякую організаторам за їх працю і мої інсайти. До зустрічі на плануванні 2024 року ❤️

Plan & Play 2023

Євгенія

SW Quality, мастер прокрастинації

Попередня реєстрація

Ми з вами зв'яжемося та запросимо на курс.
Старт курсу – у жовтні 2024 року.

Дякую!

Ми зв'яжемось з вами і повідомимо деталі курсу.

Can't send form.

Please try again later.