Cover photo

Plan & Play 2024

Запрошуємо на щорічний курс впорядкування мрій, дій і планів

Старт у Жовтні

Початок роботи над планом 2024 року

5 тижнів роботи

Новий блок курсу щотижня

Особиста консультація

В курс включена одна консультація з тренером

Авторська гра

"Time management. 12 подвигів планування"

Структура курсу

0

Знайомство

Починаємо ми наш курс традиційно зі знайомства - і невеликої ігрової розминки.

1

Підсумки року

Перший блок присвячений аналізу попереднього року. Подивитись на рік, що минає, з висоти пташиного польоту, щоб найкраще скористатись тим, що ви вже робите - і забрати з собою найкращі практики у рік прийдешній. 

2

Dragon dreaming

Другий блок присвячений техніці Dragon Dreaming. Знаходимо свої сильні сторони, поєднуємо їх із сильними ідеями. Отримуємо список проектів на рік, які одночасно і бажані, і можливі, і підтримують один одного! 

3

Пріоритети

Третій блок - і час поговорити про пріоритети. До цього моменту наступний рік вже достатньо вимальовується, щоб побачити з чого варто починати. На чому зосередитись, а яких проектів та дій варто максимально уникати.

4

Процеси

Четвертий блок присвячений процесам. Поставити і побачити свою мету - це лиш пів дороги. Потрібно ще розуміти, як досягнути бажаного. Огляд найкращих практик (Agile з його ітеративними підходами, діаграма Ганта, etc.) - і, як бонус, ми навчимося, лиш глянувши на календар, передбачати, чи зможете ви досягти своїх цілей чи ні :)

5

... і привіт План!

Пʼятий блок - заключний - це збирання конструктора, частини до якого ми будемо готувати впродовж курсу з ваших побажань та технік, які найкраще вам пасуватимуть.  
І це все ми зробимо до грудня, тож свята кожен із нас зустріне з розумінням того, що нове життя з нового року вже почалося і жодних надзусиль докладати не треба.

Ми не будемо просто писати план! Ми навчатимемося процесу.Як побічний ефект вийде план на рік.

Illustration

Авторська гра
Time management. 12 подвигів планування

Кожного тижня ми будемо не тільки працювати над окремим логічним блоком планування - а й грати! З дитинства ігри вчать нас бачити нове, взнавати більше, а напружуватись менше.
Це означає, що ви зможете:
● Підступитися до завдань, які раніше лякали● Викинути ті плани, що тягнуть вас на дно● Скласти алгоритм, як робити ті справи, які справді збираєтеся робити● Легко починати та вчасно зупинятися● Жити в зоні зростання та триматися подалі від зони кризи

Попередня реєстрація

Ми з вами зв'яжемося та запросимо на курс.
Старт курсу – у жовтні 2024 року.

Дякую!

Ми зв'яжемось з вами і повідомимо деталі курсу.

Can't send form.

Please try again later.