Блок 1 - Підведення підсумків

Перший блок присвячений аналізу попереднього року. Ви зможете подивитись на рік, що минає, з висоти пташиного польоту, щоб найкраще скористатись тим, що ви вже робимо - і забрати з собою найкращі практики у рік прийдешній.

Про планування

Вітаємо вас на курсі Plan & Play 2024)
У цьому відео ми розглянемо основні поняття, якими ми оперуємо на нашому курсі:- планування- ресурси- процеси - результати

Підсумки року

Найбільш цінне джерело для будь-якого планування -- це інформація з попередніх проектів. Оскільки ми плануємо наступний рік, наше джерело — рік поточний.
У цьому відео ми розглянемо:- як підвести підсумки року так, щоб мати максимально вихідної інформації для планування року наступного;- ідеї джерел для пошуку інформації;- ідеї контрольних питань, щоб закцентувати підсумки на здобутках, перемогах і досвіді.

Колесо балансу

У цьому відео розглянемо детальніше техніку "Колесо балансу". Цей інструмент чудово підходить для підведення підсумків року, адже допомагає візуально зафіксувати стан вашого життя, ваших справ і самопочуття в моменті.
Але, як і будь-яких хороший інструмент, колесо завжди варто припасовувати під себе - тільки ви знаєте, які сфери життя у вас є, які проекти туди входять і що значить для вас ваша шкала оцінювання.

Завдання. Воркбук

У цьому відео ви знайдете:- детальну інформацію по роботі Plan Workbook;- розбір перших трьох вкладок воркбуку, які вам допоможуть підвести підсумки попереднього року;- а також опис завдання першого блоку.

Завдання. Підсумки року

Отже, починаємо планування наступного року з аналізу точки "А", в якій ми знаходимось, -- подій, динаміки і настроїв попереднього року.Завдання першого блоку - зібрати якомога більше інформації про ваш попередній рік. В цьому вам допоможе Plan Workbook (посилання на шаблон). Пояснення до завдання ви зможете знати у відео "Блок 1 - Завдання. Воркбук"
1. На вкладці "Блок 1: Підсумки року" - заповніть таблицю підсумків року, ідей на наступний рік, що будуть виникати по ходу. Категоризуйте події минулого року по сферах життя, а якщо дрібніша категоризація доречна - то і по конкретних проектах.
2. На вкладці "Блок 1: Колесо-розгортка" перенесіть в таблицю сфери і проекти. Оцініть кожну сферу/проект станом на зараз від 0 до 10. Шкала оцінювання у вас буде виключно особиста і навіть інтуїтивна!
3. Використовуючи будь-який зручний інструмент (можна використати простий Paint, можна знайти інший інструмент на ваш смак), нанесіть на шаблон Колеса ваші сфери, проекти і оцінки. Додайте картинку з готовим колесом на вкладку "Блок 1: Колесо балансу: 2023".
Діліться прогресом, думками, питаннями і сумнівами в нашій групі в телеграмі і на щотижневій сесії Q&A. 
Щасливого підведення підсумків)