Блок 2 - Цілі року

У другому блоці ми говоримо про цілі року. Цілі допомагають розібратися з нашими бажаннями, емоціями, планами і досягти того, що для нас важливо.

Цілі на рік

Прийшов час переходити безпосередньо до планування наступного року. В цьому відео ми розглянемо:
- В чому різниця між метою і ціллю
- Чому іноді наші цілі виконуються, а іноді (чи часто) — ні, і як можна керувати цим процесом
- Стратегії формування цілей, що допомагають досягти мети


 

Типи цілей

Ця техніка допоможе вам краще зрозуміти свої плани на майбутній рік і згенерувати багато ідей для цілей, які впродовж наступних тижнів ми будемо фільтрувати і кристалізувати. Розглянемо основні типи цілей:
- Прорив
- Покращення
- Процес
- Борг

Цілі на основі досвіду

Ніщо не береться нізвідки 🙂

Потужним джерелом цілей на наступний рік є ваші підсумки року, над якими ми працювали у попередньому блоці. У відео є кілька ідей-питань, що допоможуть вам перетворити власний досвід на плани:
- Що хочеться з минулого року взяти в наступний?
- Що хочеться змінити і покращити?
- Від чого хочете відмовитись?

Мрії

Наші цілі логічно випливаюсь з двох основних джерел — досвіду і мрій. Досвід ми розглянули у попередньому відео, тому зараз приділимо час мріям.

Працювати з мріями може бути трохи складніше, ніж з досвідом. Тому у заключному відео Блоку 2 ви знайдете підказки по роботі з цим джерелом натхнення і цілей:
- чому варто Dream big
- чим мрії відрізняються від цілей
- цикл роботи з мріями

Завдання. Цілі року

Ми підійшли до основного завдання нашого курсу — визначення цілей! Памʼятайте, що ми працюємо в ітеративному підході — поступово, знову й знову переглядаючи результати попередніх вправ. Для першої ітерації чудово підходить техніка брейншторму — пишіть все, що приходить в голову. Не потрібно старатись зробити список цілей ідеальним і збалансованим з першого разу — ми ще приділимо час пріоритезації і фільтруванню у наступних розділах курсу. А поки вашим завданням буде:

1. Проаналізуйте своє колесо балансу і запишіть, які цілі у вас є у різних сферах життя.

2. Перегляньте підсумки року, які підводили минулого тижня: що ви хотіли б взяти в наступний рік, що — покращити, а від чого відмовитись?

3. Подумайте про свої мрії і запишіть їх у відповідній вкладці Plan Workbook.

4. З огляду ваші мрії, які ще цілі хочеться додати у наступний рік?

Запис сесії Q&A 

Якщо ви пропустили нашу щотижневу зустріч від 26 жовтня - або просто хочете освіжити свої спогади - пропонуємо до вашої уваги запис сесії Q&A по Блоку 2 нашого курсу.