Time management. 12 подвигів планування

На курсі Plan & Play 2024 ми не тільки працюємо над планом наступного року, але й граємо! Записи наших ігор і скріншоти з питаннями-відповідями доступні учасникам до кінця курсу.

Лернейська Гідра. Кожна задача породжує дві

Лернейська гідра - чудовисько давньогрецької міфології, багатоголова змія, у якої замість кожної збитої голови виростали по дві нові. Була вбита Гераклом та Іолаєм за вказівкою Еврістея.
У плануванні Гідра позначає такий хитрий проект, коли кожна виконана задача породжує ще дві. На курсі ми зіграли цю гру 14 жовтня 2023 року. Маємо тільки скріншот гри, бо боги відеокоференцій були дуже пустотливі в той день)

Illustration

Немейський Лев. Проект-прорив

Немейський лев - в давньогрецькій міфології страхітливий звір, який пустошив арголідську долину Немею. Шкура його була невразливою до будь-якої зброї. Геракл переміг лева, що стало першим подвигом героя з 12-и на службі в царя Еврістея.
У плануванні Лев позначає проект-прорив — це або зовсім новий проект, чи такий, де ви хочете досягти значних успіхів і просунутись вперед порівняно з нинішнім роком. На курсі ми зіграли цю гру 28 жовтня 2023 року.

Illustration

Стімфалійські Птахи. Майстерність

В давньогрецькій міфології - людоїдні птахи, які жили біля болота Стімфала в Аркадії. Їх знищення було одним з подвигів Геракла. Геракл налякав птахів оглушливим звуком тимпанів і перестріляв їх з лука.
У плануванні аналогом цього подвигу є проект на розвиток майстерності. Як правильно підступитись до такого проекту?
Як рухатись вперед, отримуючи бажані результати і задоволення від своїх звершень? На курсі ми зіграли цю гру 25 листопада 2023 року.

Illustration